Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Українсько-Японський
центр КПІ
ім. Ігоря Сікорського

      Ганна Філіна

     Флорист, автор курсів з ошибани
     Телефон: (050) 382-18-08
     Е-мейл: fanna20202020@gmail.com

       Освіта:

Закінчила педагогічне училище в 1992 році за спеціальністю вчитель

початкових класів. Навчалася аранжуванню квітів на курсах в центрі «Квіти України» в 1994 році та ошибані у Мінченко Ніни Федорівни у 2003- 2007 роках.

Досвід роботи:

Викладала курси з ошибани в Будинку Природи протягом 2014-2019 років в форматі разових майстер-класів (тематичні листівки або невеликі квіткові композиції) а також в форматі авторського курсу на 8 занять (листівка + 2

квіткові композиції + пейзажі весна – літо – зама – осінь + творча робота). Співпрацюю з культурно-мистецьким центром Дарницького району.

Методи викладання: На своїх заняттях я надаю матеріали та інструменти. Навчаю як засушувати та зберігати кольори рослин, пояснюю основи композиції, показую як компонувати та клеїти, консультую індивідуально кожного учасника.

Результати роботи: Учасники курсів отримують власноруч створену листівку або картину, засвоюють майстерність створення квіткових аранжувань, техніки роботи з натуральними матеріалами та культивують дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Участь у виставках та конкурсах:

      4 роки поспіль займаю призові місця у щорічному конкурсі International Pressed Flower Art Society, Yokohama, Kanagawa.

     Переможець 22th Korea Pressed Flower Contest (2023).

      Беру участь у виставках на базі Дому природи, культурно-мистецьким центром Дарницького району, КПІ, будинку Лесі Українки, Дзвінниці Лаври, тощо.

Приклади робіт:

https://www.facebook.com/floristicspainting/photos

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1YRxZN1bnGe43RBfJNGFU5eYS4 sgPfupO 

Прокрутка до верху