Українсько – Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Українсько-Японський
центр КПІ
ім. Ігоря Сікорського

Юлія Туровська

Викладачка курсів з гри ґо


Спортивні досягнення:


Займається грою ґо з 2000 року, коли вперше ознайомилась із правилами в секції Київського Палацу дітей та юнацтва. Досить швидко почала займати призові місця серед жінок спочатку в юнацьких чемпіонатах, а потім і у дорослих. Чемпіонка України з парного ґо 2014 року у складі пари Скочко Василь – Кротович Юлія. Срібна призерка фіналу Чемпіонату України з ґо серед жінок (2010 р.), п’ятикратна бронзова призерка цього ж чемпіонату (2003, 2009, 2011, 2015, 2018 рр.), багаторазова чемпіонка Києва з ґо серед жінок та багаторазова призерка цього та інших чемпіонатів.


Організаційні та суддівські досягнення:


З 2013 року взяла на себе функції судді на турнірах з ґо у м. Києві. У 2015 році отримала посвідчення судді з ґо національної категорії. У 2017 році пройшла суддівський семінар від Європейської Федерації Ґо та здобула кваліфікацію судді з ґо міжнародної категорії. У 2020 році підвищила суддівську кваліфікацію, пройшовши онлайн курс із китайських правил ґо від Європейської Федерації Ґо та Китайської Асоціації Вейцзі. Окрім цього, наприкінці 2013 року була обрана президентом Київської федерації ґо, а у 2014 році була обрана до складу президії Всеукраїнської громадської організації «Федерація ґо (бадук, вейчі) України».


Починаючи з 2013-2014 рр. організувала команду активістів у Києві, яка регулярно бере участь у різноманітних виставках та відкритих суспільних заходах, навчаючи всіх охочих основам ґо: «Корейська хвиля», «Япономанія», «АРТ-пікнік Слави Фролової», «Kyiv Comic Con», «Comic Con Ukraine», «Чайний фестиваль» у рамках фестивалю «Вуличної їжі», фестивалі арт-простору «Самскара» («Містична Японія», «Загадкова Японія», фестиваль-квест «Китай: Таємниці Піднебесної»), Дні Японії у Києві та Житомирі під егідою Українсько-Японського Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського», заходи Печерської РДА тощо.


Отримала подяки:

  •  за значний особистий внесок у розвиток та пропаганду фізичного виховання і спорту, досягнення в організації спортивної роботи з молоддю та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України від Печерської РДА у 2020 р.;
  •  за вагомий особистий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури і спорту в місті Києві та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України від Департаменту молоді та спорту КМДА у 2021 р.

Викладацька діяльність:


Навчала грі ґо в рамках факультативних занять на добровольчих засадах учнів початкової школи (1-й – 3-й класи) ліцею «Лідер» у 2003-2004 н. р.

Викладач курсів гри ґо в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського з 2014 року.

Тренер-викладач ґо спортивного відділу Київського Палацу дітей та юнацтва у 2016-2018 рр. (працювала з дітьми молодших класів на базі груп подовженого дня у СШ № 89).

З жовтня 2017 року є керівником гуртка ґо у клубі «Супутник» Печерського районного в м. Києві центру соціальних служб.

Прокрутка до верху